Wyświetlacz jest najbardziej wrażliwą częścią smartfona. Jeśli zrządzeniem losu kanapka spadnie masłem do dołu, to właśnie ekran ustawia telefon do góry. Jeśli spotkało Cię to nieszczęście, nie wahaj się wymiana wyświetlacza xiaomi Xiaomi Black Shark 2, nawet jeśli pęknięcie nie wpłynęło na jego funkcjonalność.

Możliwe skutki pęknięcia szkła ekranu:

Pojawienie się tzw. martwych stref, które przestaną reagować na dotyk. Pojawienie się wielobarwnej plamy, stale powiększającej się i zakłócającej widok. Kawałki potłuczonego szkła zaczną powoli odrywać się od wyświetlacza, tworząc „otwartą ranę”, do której będzie wnikał kurz i brud.

Posiadamy duże doświadczenie i wiele pozytywnych opinii w naprawach Xiaomi. Wykonujemy naprawy dowolnej złożoności od wymiana szkła Xiaomi Black Shark 2 lub wymiana baterii Xiaomi Black Shark 2 do naprawa płyty głównej Xiaomi. Pracujemy szybko i precyzyjnie. Uczciwa gwarancja na wszystkie części iusługi od 3 miesięcy.

Dzięki własnemu magazynowi części zamiennych, skróciliśmy czas naprawy Xiaomi Black Shark 2, a Ty nie musisz szukać telefonu zastępczego, gdy my wymieniamy pęknięty ekran.