Serwis Xiaomi w Warszawie

Jesteśmy prawdziwymi ludźmi, którzy po prostu mają pasję do naprawiania Twoich ulubionych gadżetów.

W Serwis Xiaomi mamy obsesję na punkcie gadżetów i sprzętu. Jesteśmy ludźmi stojącymi w kolejce w dniu premiery i czekającymi na najnowszy smartfon. Kochamy wszystko, co technologiczne i jesteśmy ekspertami w tym, co robimy.

Serwis Xiaomi naprawia urządzenia elektroniczne firmy Xiaomi. Od klasycznego upuszczenia telefonu na parkingu po tablet w toalecie. Widzieliśmy już to wszystko. Rozumiemy, jak traumatycznym przeżyciem jest zepsucie ulubionego urządzenia i chcemy, abyś poczuł się lepiej od razu po wejściu do naszego serwisu.

Nie jesteśmy przesadnie sentymentalni, ale robimy to, co robimy, ponieważ zależy nam na ludziach i ich technice. Dlatego właśnie Serwis Xiaomi działa; stawiamy naszych klientów ponad wszystko inne. Oczywiście uwielbiamy naprawiać pęknięte wyświetlacze i uszkodzone porty ładowania, ale największą satysfakcję czerpiemy z pomagania ludziom, którzy stracili połączenie ze światem zewnętrznym.

Serwis Xiaomi w Warszawie - są tu wykwalifikowani specjaliści, którzy oferują takie naprawy, jak: wymiana wyświetlacza Xiaomi, naprawa hulajnogi Xiaomi, przeprowadzić konfigurację systemu różnych urządzeń danej marki i rozwiązać bardziej poważne problemy w najkrótszym terminie.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi to nasz atut, w zależności od modelu telefonu czas wymiany wynosi od 30 minut, staramy się jak najszybciej doprowadzić Twoje urządzenie do stanu sprawności, ponieważ wiemy, że telefon w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważny dla każdego. Ale nie zapominamy również o innych uszkodzeniach, na przykład naprawa telefonu Xiaomi po zalaniu, w zależności od uszkodzenia najczęściej zajmuje nam około 4 godzin. Ale poradzimy sobie z naprawą każdego produktu firmy Xiaomi. Więc jak masz problem ze swoim urządzeniem tej marki, śmiało dzwoń pod numer 22 506 50 12 lub wypełnij formularz i pracownik Działu Obsługi Klienta się skontaktuje z tobą.

Do napraw wykorzystujemy części zamienne, zamawiane u sprawdzonych dostawców oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt. W naszym magazynie na stałą dostępność tysięcy części zamiennych i na pewno znajdziesz te, które są wymagane dla Twojego smartfona. Zadzwoń pod numer 22 506 50 12 już teraz lub wypełnij formularz, a nasz Punkt Obsługi Klienta się skontaktuje się z tobą już dziś.

Opinie z google o nas

Maciej Klimiuk

⭐⭐⭐⭐⭐

Świetna i szybka obsługa, wymiana baterii w komputerze w kilkanaście minut, wszystko działa bez zarzutu. Polecam!

Patryk Szadkowski

⭐⭐⭐⭐⭐

Wyświetlacz naprawiony idealnie, wszystko działa poprawnie. Kolory wyświetlacza takie jak były, żywe !!! Pełen profesionalizm

Giovane

⭐⭐⭐⭐⭐

Super obsługa i bardzo szybka naprawa, wymiana wyświetlacza zajęła 30min, a kolejna naprawa również przebiegła bardzo szybko i pomyślnie. Polecam

007

⭐⭐⭐⭐⭐

Zdecydowanie polecam. Właściciel miły i kompetenty. Ceny usług umiarkowane. Doradzają optymalny sposób naprawy urządzenia. W przyszłości wrócę do nich napewno.

Gosia D

⭐⭐⭐⭐⭐

Serwis jak najbardziej godny polecenia. Komputer który zalałam herbatką 🙂 działa bez zarzutu DANE ODZYSKANE....Polecam !!!!!!!

Mateusz Skonieczny

⭐⭐⭐⭐⭐

Ultraprofesjonalny serwis, doskonała znajomość zagadnień, zaskakująco krótkie terminy realizacji i bardzo dobra dostępność akcesoriów. Zdecydowanie polecam.